Akreditovaná sportovní školka a jesle Praha 4
Spojujeme pohyb, montessori a moderní přístup ke vzdělávání dětí.

Archív

Archív

Od září 2015 otevíráme celodenní provoz školky a jeslí!
Do naší sportovní školky a jeslí PlayWisely přijímáme děti od 18 měsíců po předškoláky. Docházet mohou na celodenní nebo polodenní program po celý týden nebo jen ve vybrané dny. Na jednoho učitele připadá 4-6 dětí. Zaměřujeme se na individuální přístup a ucelený rozvoj dětí. Domluvte si individuální prohlídku školky s ředitelkou Veronikou Fílovou na tel. 606625000 nebo vyplňte kontaktní formulář a my se s Vámi spojíme: http://www.ssp4.cz/nezavazna-prihlaska-ditete-do-materske-skolky/

Pronájem na rodinné oslavy
Nabízíme na rodinné oslavy a jiné příležitosti prostory v našem objektu. V pracovní den, o víkendu, ve svátcích a prázdninách.
K dispozici jsou: Hrací kout v mateřské školce, klavír a další hudební nástroje, dětský gymnastický sál, vnitřní fotbalové hřiště s umělou trávou, sál na Ricochet (dětský florbal, vybíjená, soutěže), taneční sál se zrcadly, posilovna – fitness – po domluvě, šatny pro muže i ženy (pro kluky a holky) 🙂 Za hlídání dětí a veškerou zodpovědnost přebírají rodiče, cena na 5 hodin (například sobota 14-19 hod.) – 2 000,- Kč – úklid po domluvě. Možnost přípravy občerstvení včetně nápojů po domluvě, zajištění fotografa a profesionálního animátora – DJ – diskotéka.

Domluvte si individuální prohlídku školky
Nově otevřená sportovní školka v Praze 4 Kunraticích nabízí všem rodičům možnost návštěvy. Přijďte se podívat na moderní třídy naší mateřské školky s kvalitním vybavením a optimální cirkulací vzduchu díky kombinaci přirozeného větrání a možnosti zónové ventilace. Rádi Vás také necháme nahlédnout do našich dvou tělocvičen s parketovou podlahou a vnitřního fotbalového hřiště ideálního pro většinu dětských míčových her.Domluvte si prohlídku naší mateřské školky na tel. +420 724 372 311.