Akreditovaná sportovní školka a jesle Praha 4
Spojujeme pohyb, montessori a moderní přístup ke vzdělávání dětí.

Reference

Jste s námi spokojení? Máte připomínky či návrhy na zlepšení? Napište nám!

Reference

So Sportovou skolkou Play Wisely sme viac ako spokojni. Chodia tam obaja nasi syncekovia (3r a 5r) a nemohli sme si vybrat lepsie. Ocenujeme laskavy a respektujuci pristup so strany pedagogov, montessori aktivity, prechadzky vonku v kazdom pocasi, prirodzenu vyuku anglictiny vdaka native speakrom, mnozstvo kruzkov v popoludnajsich hodinach, ci zdravu a chutnu stravu. Ako rodicia predskolaka sa tesime tiez kvalitnej predskolskej priprave a nerovyvojovej terapii – cvicenia, ktore pomahaju detom dozriet. Ocenujeme online system dochadzky, vratane moznosti nahrad.

Sme velmi spokojni, dakujeme!

Jana Kmošková, 17. 5. 2018

PlayWisely mě oslovilo ještě předtím, než jsem se synem Vojtou absolvovala ukázkovou hodinu. A po ní jsem tomuto cvičení naprosto propadla.

Přestože mi mnozí tvrdili, jak 18 měsíční dítě není schopno udržet pozornost více než 10 až 15 minut, Vojta by byl schopen klidně i celých 30 minut pracovat s lektorkou a interaktivními kartami. Naučené principy pak aplikoval i sám doma, když například popisoval malá a velká zvířátka a napodoboval intenzitu lektorčina hlasu, určoval jednotlivé barvy, nebo zkoušel – byť ne ještě zcela popořadě – v necelých dvou letech počítat. Pokroky, které dělal například i v mluvení, byly evidentní. Jeho silnou stránkou byla vždy jemná motorika a já měla obrovskou radost, že i tu jsme mohli v rámci hodin PlayWisely efektivně rozvíjet.

Hodiny PlayWisely doporučuji každému, s kým na toto téma zavedeme řeč. A vím, proč to dělám. Jde opravdu o výjimečný kurz rozvoje dětské osobnosti a jejího myšlení. Ale nejen to! PlayWisely pomáhá i po stránce fyzické. Vzhledem k pohybové průpravě získal náš Vojta větší jistotu v koordinaci svého těla, v oblasti rovnováhy, síly a celkové motoriky. Vyzkoušejte to i Vy!

Jana Ptačinská Jirátová, 14. 5. 2014

K výukovému programu PlayWisely jsem se dostala náhodou. Když byl Jolance rok, šla jsem s kamarádkou na ukázkovou lekci, která nás okamžitě oslovila a neváhaly jsme ani minutu a do kurzu jsme se obě nahlásily.
Po každé lekci jsem odcházela nadšená a plná nových nápadů na rozvoj její osobnosti. Pestrost každé lekce mě překvapila, zejména výběr (pro nás nových) pomůcek.

Nastalo i období, kdy Jolanka nechtěla při kartách spolupracovat a její soustředěnost se ubírala jiným směrem. Lektorka Katka si v této situaci velice dobře poradila a snažila se Jolanku zaujmout, např. změnou hlasu. Také mi poradila, abych vydržela a hned to nevzdávala. Vyplatilo se a Jolanka po pár lekcích začal velice dobře spolupracovat a od té doby se na každou lekci moc těší.

Proto bych každé mamince poradila: “VYDRŽTE, určitě to za to stojí”.

Michaela Danešová, 16. 12. 2014