Akreditovaná sportovní školka a jesle Praha 4
Spojujeme pohyb, montessori a moderní přístup ke vzdělávání dětí.

Co s námi sdíleli spokojení rodiče?

 

Skvělé jesličky pro dítě a rovněž rodiče. Oceňuji citlivý přístup, vstřícnost, lidskost, flexibilitu a komunikaci. V rámci jesliček se mi líbil počet aktivit v průběhu dne, program v angličtině a podpora sebeobsluhy a samostatnosti.
maminka Lucia & Lukášek

 

Moje dcerka Tarinka chodila do jeslicek/skolky Play Wisely po dobu tri let. Pristup vsech ucitelu/ucitelek, pani reditelky nevyjimaje byl vzdy uzasny, Tarinka se do skolky kazdy den tesila. Program byl plny zazitku, sportu, jogy, zpivani, naucnych okenek a v neposledni rade vyuky anglictiny,  ktera byla vedena dvema skvelymi anglicky mluvicimi rodilymi mluvcimi, kteri moji dcerku skvele pripravili na mezinarodni skolu, nebo bezproblemovou komunikaci s detmi nasich zahranicnich kamaradu.

Nejdulezitejsi vsak pro me jako maminku bylo, ze jsem vzdy citila, ze Tarinka je spokojena, ze je o ni uprimne co nejlepe postarano a ze smim vsem ve skolce duverovat.

Dominika a Tarinka Bocek

Reference

So Sportovou skolkou Play Wisely sme viac ako spokojni. Chodia tam obaja nasi syncekovia (3r a 5r) a nemohli sme si vybrat lepsie. Ocenujeme laskavy a respektujuci pristup so strany pedagogov, prirodzenu vyuku anglictiny vdaka native speakrom, mnozstvo kruzkov v popoludnajsich hodinach, ci zdravu a chutnu stravu. Ako rodicia predskolaka sa tesime tiez kvalitnej predskolskej priprave. Ocenujeme online system dochadzky, vratane moznosti nahrad.

Sme velmi spokojni, dakujeme!

Jana Kmošková

Školku a jesle PlayWisely mohu vřele doporučit.

Dcerka začala navštěvovat jesle ve 2 letech a 3 měsících a adaptace probíhala sice delší dobu, ale s ohledem na to, jak to ona sama zvládala – a nakonec zvládla a začala se na děti těšit. Všichni byli ohromně nápomocni, ochotni, usměvaví a pozitivně naladě. Velice oceňuji flexibilitu jesliček co do docházky, možnost změn dle našich potřeb a dohody. Líbí se mi krásně čisté a organizované prostory, i možnost nahlédnout do dění ve jesličkách díky pravidelným reportům a fotkám, které jsou rodičům dostupné v rámci aplikace. Dle mého se jedná o jedny z nejkvalitnějších jesliček se skvělým přístupem k dětem i rodičům.
Maminka Dominika & Lili

 

 

Náš syn navštevuje Jasličky PlayWisely už takmer celý školský rok a my sme s našim výberom maximálne spokojní. Nielen so zaujímavými tématickými okruhmi, ktoré deti rozvíjajú, ale aj s prístupom týmu, ich láskavosťou a ochotou pomocť keď je potreba. Veľmi oceňujeme nielen každodenné zhodnotenie a popis, čo sa dialo ale aj celkové triedne schodzky, kde je priestor sa podrobnejšie venovať dieťatu ako jednotlivcovi v určitých oblastiach. Napriek tomu, že školka/jasličky nemajú svoj dvor ako mnoho školok, tak o pobyt vonku nie je núdza a vnímame pozitívne, že tým kladie doraz na pohyb a pobyt na čerstvom vzduchu.

Michaela Kutišová

Náš syn chodil do jesliček. Chodil tam velice rád a velmi dobře vycházel s celým kolektivem. My jsme zase velmi ocenili individuální přístup, perfektní informovanost doplněnou fotografiemi a pestrý program.

Pavla Peřinková