Sports kindergarten and day care center Prague 4
We combine movement, montessori and modern approach to children's education.
 
 
 
 
 
 
 
 
skolka-logo2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

News

 
 
 
prohlidky
 
 
 
Zápis na školní rok 2017/2018 zahájen - domluvte si individuální prohlídku školky
Sportovní školka a jesle PlayWisely v Praze 4 Kunraticích nabízí rodičům možnost návštěvy. Přijďte se podívat na naše přátelské prostředí, kde spojujeme každodenní pohyb, montessori a ucelený přístup ke vzdělávání dětí. Prohlédněte si naše moderní třídy a tělocvičny, seznamte se s našimi pedagogy a získejte více informací o naší jedinečné školce a jesličkách. Domluvte si prohlídku naší školky a jeslí s ředitelkou Veronikou Fílovou na tel. +420 606 625 000.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Využijte náš unikátní adaptační program pro děti PlayWisely!
V našem Centru, školce a jeslích nabízíme program PlayWisely - první ucelený program pro rozvoj pohybových a rozumových schopností dětí již od 4 měsíců věku. Děti k nám pravidelně dochází s rodiči na 30-45 minutové skupinové nebo individuální lekce PlayWisely. Rozvíjí zde celou řadu dovedností a schopností a tvoří si pevné základy ve všech důležitých oblastech rozvoje. Postupně si za přítomnosti rodičů zvykají na prostředí, lektora a učí se spolupracovat s dalšími dětmi. Přechod do jesliček nebo školky je pro ně po krátké adaptaci ve známém prostředí a se známými lidmi mnohem jednodušší. Více informací o programu PlayWisely a registrace na www.playwisely.cz.
 
 
 
 
 
 
 
Za sebou máme už týden plný vaření, navštívili jsme společně pravěk a objevili zvířata kolem nás:) Do konce prázdnin se z nás stanou piráti, zasportujeme si, budeme mluvit anglicky, muzicírovat se bude v rámci hudebního týdne a nemine nás ani týden plný tvoření, kreslení a modelování. Není nad prázdniny plné legrace a zábavy!