Akreditovaná sportovní školka a jesle Praha 4
Spojujeme pohyb, montessori a moderní přístup ke vzdělávání dětí.
 
 
 
 
 
 
 
 
skolka-logo2
 
 
 
 
 
 
OPZ_barevne
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Reference

 
 
 
 
Jste s námi spokojení? Máte připomínky či návrhy na zlepšení? Napište nám!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
JPT_3773-1024x682
 
 
 
So Sportovou skolkou Play Wisely sme viac ako spokojni. Chodia tam obaja nasi syncekovia (3r a 5r) a nemohli sme si vybrat lepsie. Ocenujeme laskavy a respektujuci pristup so strany pedagogov, montessori aktivity, prechadzky vonku v kazdom pocasi, prirodzenu vyuku anglictiny vdaka native speakrom, mnozstvo kruzkov v popoludnajsich hodinach, ci zdravu a chutnu stravu. Ako rodicia predskolaka sa tesime tiez kvalitnej predskolskej priprave a nerovyvojovej terapii - cvicenia, ktore pomahaju detom dozriet. Ocenujeme online system dochadzky, vratane moznosti nahrad.

Sme velmi spokojni, dakujeme!

Jana Kmošková, 17. 5. 2018
 
 
 
 
 
JPT_3773-1024x682
 
 
 
PlayWisely mě oslovilo ještě předtím, než jsem se synem Vojtou absolvovala ukázkovou hodinu. A po ní jsem tomuto cvičení naprosto propadla.

Přestože mi mnozí tvrdili, jak 18 měsíční dítě není schopno udržet pozornost více než 10 až 15 minut, Vojta by byl schopen klidně i celých 30 minut pracovat s lektorkou a interaktivními kartami. Naučené principy pak aplikoval i sám doma, když například popisoval malá a velká zvířátka a napodoboval intenzitu lektorčina hlasu, určoval jednotlivé barvy, nebo zkoušel – byť ne ještě zcela popořadě – v necelých dvou letech počítat. Pokroky, které dělal například i v mluvení, byly evidentní. Jeho silnou stránkou byla vždy jemná motorika a já měla obrovskou radost, že i tu jsme mohli v rámci hodin PlayWisely efektivně rozvíjet.

Hodiny PlayWisely doporučuji každému, s kým na toto téma zavedeme řeč. A vím, proč to dělám. Jde opravdu o výjimečný kurz rozvoje dětské osobnosti a jejího myšlení. Ale nejen to! PlayWisely pomáhá i po stránce fyzické. Vzhledem k pohybové průpravě získal náš Vojta větší jistotu v koordinaci svého těla, v oblasti rovnováhy, síly a celkové motoriky. Vyzkoušejte to i Vy!

Jana Ptačinská Jirátová, 14. 5. 2014
 
 
 
 

 
 
Maminka-PlayWisely-reference-300x199
 
 
 
K výukovému programu PlayWisely jsem se dostala náhodou. Když byl Jolance rok, šla jsem s kamarádkou na ukázkovou lekci, která nás okamžitě oslovila a neváhaly jsme ani minutu a do kurzu jsme se obě nahlásily.
Po každé lekci jsem odcházela nadšená a plná nových nápadů na rozvoj její osobnosti. Pestrost každé lekce mě překvapila, zejména výběr (pro nás nových) pomůcek.

Nastalo i období, kdy Jolanka nechtěla při kartách spolupracovat a její soustředěnost se ubírala jiným směrem. Lektorka Katka si v této situaci velice dobře poradila a snažila se Jolanku zaujmout, např. změnou hlasu. Také mi poradila, abych vydržela a hned to nevzdávala. Vyplatilo se a Jolanka po pár lekcích začal velice dobře spolupracovat a od té doby se na každou lekci moc těší.

Proto bych každé mamince poradila: "VYDRŽTE, určitě to za to stojí".

Michaela Danešová, 16. 12. 2014