Akreditovaná sportovní školka a jesle Praha 4
Spojujeme pohyb, montessori a moderní přístup ke vzdělávání dětí.
 
 
 
 
 
 
 
 
skolka-logo2
 
 
 
 
 
 
OPZ_barevne
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Náš tým - dětská skupina

 
 

Veronika Fílová

Zřizovatelka
veronika.filova@playwisely.cz, 606 625 000
 
Veronika Fílová  Ředitelka centra, jeslí a školy PlayWisely
 
Vystudovala jsem OA a Vyšší odbornou školu cestovního ruchu a dále finance, marketing a management na The Open University Business School. Pracovala jsem jako finanční kontrolorka v bankovnictví a projektová manažerka. Po narození mých dvou dětí jsem se začala intenzivně zajímat o dětskou psychologii a pedagogiku. Jsem absolventkou celé řady vzdělávacích kurzů (lektor PlayWisely, akreditovaný lektorský kurz při RC Andílek, Montessori kurzy, Respektovat a být respektován, atd.) Od roku 2011 pracuji jako lektorka a později jako ředitelka programu PlayWisely v Praze. V roce 2015 jsem otevřela vlastní Centrum, školku a jesle PlayWisely na Praze 4, získala jsem zastoupení programu PlayWisely pro ČR a také první místo v prestižní soutěži Živnostník roku 2015 pro Středočeský kraj. Děti jsou pro mě nekončeným zdrojem inspirace a radosti. Velmi ráda ve svém volném čase sportuji (lyže, kolo, běh, tenis), ale také cestuji do zahraničí i po České republice. Mám ráda hudbu, tanec, divadlo, literaturu a zahradničení.
Momentálně dokončuji studium Speciální pedagogiky na vysoké škole.
 
 
 

Lucie Tůmová

Ředitelka centra Play Wisely a dětské skupiny
lucie.tumoval@playwisely.cz, 736 787 945
 
Lucie Tůmová  Hlavní pedagog třída jesle
 
Po studiu jsem pracovala v reklamní a eventové agentuře, později v Albatross Golf Resort, kde jsem organizovala převážně golfové turnaje. V rámcisvé práce, jsem připravovala mnoho akcí a eventů pro děti. Spolupracovala jsem na projektech pro děti Albert Triatlon Tour a Zdravá 5. Play Wisely jsem objevila nejdříve pro svou dceru, ale program mě natolik nadchnul, že jsem absolvovala certifikovaný lektorskýkurz Play Wisely se zakladatelkou Patty Hannan a stala se lektorkou kurzů Play Wisely. V roce 2015 jsem absolvovala akreditovaný kurz pro chůvy do jeslí a školky. V roce 2017 jsem absolvovala "kurz Montessori pedagogiky" a kurz "Respektovat a být respektován".V roce 2019 jsem absolvovala akreditovaný kurz SFUMATO - metoda splývavého čtení. Volný čas ráda trávím s rodinou a přáteli, ráda čtu, navštěvuji koncerty, divadlo, vzdělávací semináře a kurzy převážně z okruhu pedagogiky a osobního rozvoje.
Momentálně dokončuji studium Speciální pedagogiky na vysoké škole.
 
 
 
 

 
 

Dita Lodinová

Pečující osoba v DS a lektorka PlayWisely
 
Bez názvu-1
 
Mám dlouholeté zkušenosti s dětmi v jesličkovém věku, absolvovala jsem akreditovaný kurz "Chůva pro děti do 3 let". V roce 2017 jsem absolvovala "seminář Montessori pedagogiky". Každoročně jezdím s dětmi na dětské tábory jako vedoucí. V roce 2019 jsem absolvovala akreditovaný kurz Play Wisely. Mám tři syny a mezi mé koníčky patří horolezení, turistiky, příroda, sport, četba, tvoření a zvířata zvířata všehodruhu. Svůj volný čas nejraději trávím s rodinou nebo na horolezecké stěně:)
 
 
 

Jana Bartůňková

Pečující osoba v DS a lektorka PlayWisely
jana.bartunkova@playwisely.cz
 
Renáta Zahradníková  Recepční
 
Práce s dětmi mě lákala již během studia na střední škole. Proto jsem od 16ti let jezdila na dětské tábory jako praktikantka a později jako vedoucí. V dětství jsem se věnovala sportovnímu aerobiku a jezdectví. V roce 2011 jsem absolvovala kurz instruktora Aerobiku pro děti. Po narození svých dcer jsem věděla, že dětem se chci věnovat trvale a po ukončení rodičovské dovolené jsem absolvovala akreditovaný kurz "Chůva pro děti od narození do zahájení školní docházky". Na začátku roku 2021 jsem dále absolvovala seminář "Montessori pedagogiky". Mezi mé záliby patří kempování s rodinou, procházky v přírodě, tvoření s dětmi a výlety na kole.
 
 
 
 

 
 

Pája Hájková

Pečující osoba v DS, lektorka angličtiny a lektorka PlayWisely
pavla.hajkova@playwisely.cz
 
shannon foto
 
Vždycky mě to táhlo k cizím jazykům a k práci s dětmi. Během studií na VŠ jsem začala učit dospělé cizince češtinu. Tomu jsem se věnovala až do příchodu vlastních dětí, abych své zájmy propojila a v roce 2016 se začala věnovat angličtině pro děti. Vytvořila jsem vlastní koncept kurzů angličtiny pro děti od 18 měsíců až po předškoláky. V Play Wisely mě potkáte v jeslích a při lekcích. Nesmírně mě baví pozorovat, jak děti nasávají informace během hry, jak jsou naprosto spokojené, když na ně já a můj maňásek Billy mluvíme anglicky. Mým cílem je, aby děti angličtina bavila a aby se jejím prostřednictvím učily další věci. Mé i vaše děti jsou pro mě učiteli a já se jim snažím být respektujícím průvodcem.

Absolvovala jsem kurzy metodiky výuky angličtiny pro děti i češtiny pro děti s odlišným mateřským jazykem a akreditovaný kurz Chůvy pro děti. Mám ráda přírodu (2500 geokeší a 40 Milešovek). Zatím nejlepším výkonem bylo pět Milešovek během jediného dne. Když si chci odpočinout a mám chvíli pro sebe, maluju, hraju na ukulele nebo mám ruce v hlíně na naší balkonové zahrádce.
 
 
 

Renáta Zahradníková

Pečující osoba v DS
renata.zahradnikova@playwisely.cz
 
Renáta Zahradníková  Recepční
 
Vystudovala jsem střední pedagogickou školu, obor učitelství pro mateřské školy. V tomto oboru jsem také po ukončení studia pracovala. Mám dvě děti, syna Petra a dceru Elišku. S dětskou skupinou a MŠ PlayWisely spolupracuji již několik let. Ve volném čase ráda chodím a jezdím na výlety, pracuji na zahrádce, v zimě lyžuji, mám ráda hudbu, divadlo.
 
 
 
 

 
 

Lenka Humlová

Recepční a hospodářka
lenka.humlova@playwisely.cz, 724 384 080
 
Lenka Humlová  Recepční
 
Vystudovala jsem oděvní školu. Mám dvě děti a po jejich narození jsem nastoupila do školky jako hospodářka a asistentka pro hlídání dětí. Pak jsem se dostala k současné práci na recepci Sportovní školky Play Wisely. V roce 2017 jsem absolvovala "seminář Montessori pedagogiky". Většinu svého volného času trávím se svými dětmi. Mám ráda hudbu, tanec a in-line brusle.