Akreditovaná sportovní školka a jesle Praha 4
Spojujeme pohyb, montessori a moderní přístup ke vzdělávání dětí.
 
 
 
 
 
 
 
 
skolka-logo2
 
 
 
 
 
 
OPZ_barevne
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Náš tým - jesle

 
 

Veronika Fílová

Zřizovatelka
veronika.filova@playwisely.cz, 606 625 000
 
Veronika Fílová  Ředitelka centra, jeslí a školy PlayWisely
 
Vystudovala jsem OA a Vyšší odbornou školu cestovního ruchu a dále finance, marketing a management na The Open University Business School. Pracovala jsem jako finanční kontrolorka v bankovnictví a projektová manažerka. Po narození mých dvou dětí jsem se začala intenzivně zajímat o dětskou psychologii a pedagogiku. Jsem absolventkou celé řady vzdělávacích kurzů (lektor PlayWisely, akreditovaný lektorský kurz při RC Andílek, Montessori kurzy, Respektovat a být respektován, atd.) Od roku 2011 pracuji jako lektorka a později jako ředitelka programu PlayWisely v Praze. V roce 2015 jsem otevřela vlastní Centrum, školku a jesle PlayWisely na Praze 4, získala jsem zastoupení programu PlayWisely pro ČR a také první místo v prestižní soutěži Živnostník roku 2015 pro Středočeský kraj. Děti jsou pro mě nekončeným zdrojem inspirace a radosti. Velmi ráda ve svém volném čase sportuji (lyže, kolo, běh, tenis), ale také cestuji do zahraničí i po České republice. Mám ráda hudbu, tanec, divadlo, literaturu a zahradničení.
 
 
 

Lucie Tůmová

Ředitelka centra Play Wisely a dětské skupiny
lucie.tumoval@playwisely.cz, 736 787 945
 
Lucie Tůmová  Hlavní pedagog třída jesle
 
Po studiu jsem pracovala v reklamní a eventové agentuře, později v Albatross Golf Resort, kde jsem organizovala převážně golfové turnaje. V rámcisvé práce, jsem připravovala mnoho akcí a eventů pro děti. Spolupracovala jsem na projektech pro děti Albert Triatlon Tour a Zdravá 5. Play Wisely jsem objevila nejdříve pro svou dceru, ale program mě natolik nadchnul, že jsem absolvovala certifikovaný lektorskýkurz Play Wisely se zakladatelkou Patty Hannan a stala se lektorkou kurzů Play Wisely. V roce 2015 jsem absolvovala akreditovaný kurz pro chůvy do jeslí a školky. V roce 2017 jsem absolvovala "kurz Montessori pedagogiky" a kurz "Respektovat a být respektován".V roce 2019 jsem absolvovala akreditovaný kurz SFUMATO - metoda splývavého čtení. Volný čas ráda trávím s rodinou a přáteli, ráda čtu, navštěvuji koncerty, divadlo, vzdělávací semináře a kurzy převážně z okruhu pedagogiky a osobního rozvoje.
 
 
 
 

 
 

Dita Lodinová

Pedagog v jeslích, lektorka Play Wisely
dita.lodinova@playwisely.cz
 
Bez názvu-1
 
Mám dlouholeté zkušenosti s dětmi v jesličkovém věku, absolvovala jsem akreditovaný kurz "Chůva pro děti do 3 let". V roce 2017 jsem absolvovala "seminář Montessori pedagogiky". Každoročně jezdím s dětmi na dětské tábory jako vedoucí. V roce 2019 jsem absolvovala akreditovaný kurz Play Wisely. Mám tři syny a mezi mé koníčky patří horolezení, turistiky, příroda, sport, četba, tvoření a zvířata zvířata všehodruhu. Svůj volný čas nejraději trávím s rodinou nebo na horolezecké stěně:)
 
 
 

Karolína Wernischová

Pedagog v jeslích

 
IMG_20170519_102117
 

Již při studiu gymnázia jsem si začala díky příležitostným brigádám na dětských akcích uvědomovat, že práce s dětmi asi nejlépe vyhovuje mé povaze, a proto jsem se rozhodla při škole studovat pedagogické minimum pro předškolní a mimoškolní vzdělávání. Minulý rok jsem na gymnáziu odmaturovala a letos jsem začala pracovat ve školce. Soukromou střední školu pedagogiky dodělávám dálkově. V roce 2017 jsem absolvovala "Kurz Montessori pedagogiky". Ve svém volném čase nejčastěji hraji beach volejbal. Už od mala ráda sportuji, vyzkoušela jsem řadu především míčových kolektivních sportů. Ráda bych radost ze sportu předala i dětem v naší školce.
 
 
 
 

 
 

Jana Bartuňková

Pedagog v jeslích
 
Renáta Zahradníková  Recepční
 
Práce s dětmi mě lákala již během studia na střední škole. Proto jsem od 16ti let jezdila na dětské tábory jako praktikantka a později jako vedoucí. V dětství jsem se věnovala sportovnímu aerobiku a jezdectví. V roce 2011 jsem absolvovala kurz instruktora Aerobiku pro děti. Po narození svých dcer jsem věděla, že dětem se chci věnovat trvale a po ukončení rodičovské dovolené jsem absolvovala akreditovaný kurz "Chůva pro děti od narození do zahájení školní docházky". Na začátku roku 2021 jsem dále absolvovala seminář "Montessori pedagogiky". Mezi mé záliby patří kempování s rodinou, procházky v přírodě, tvoření s dětmi a výlety na kole.
 
 
 

Annalise DeRose

Anglický pedagog jesle a školka, lektorka Play Wisely
 
shannon foto
 
Narodila jsem se v Oaklandu v Kalifornii. Studovala jsem sociální práci na státní univerzitě v San Jose se zaměřením na děti. Jako sociální pracovnicejsem pracovala s rodinami a dětmi ze sociálně znevýhodněných rodin a s dětmi z dětských domovů. Odcestovala jsem do Afriky, kde jsme s ostatními dobrovolníky stavěli školu a já učila děti angličtinu. To mě ještě více inspirovalo k práci s dětmi! Když jsemse přestěhovala do Prahy v roce 2015, získala jsem certifikát TEFL. Pracovala jsem v soukromé mateřské škole několik let a učila jsem angličtinu v postgraduálním programu na ZŠ. V roce 2019 jsem absolvovala cerifikovaný kurz Play Wisely. Jsem nadšená, že jsem v týmu tým Play Wisely a těším se na školní rok! Moje záliby jsou turistika, běh, cestování a vaření.
 
 
 
 

 
 

Soňa Stibingerová

Pedagog ve školce i jeslích
 
Bez názvu-2
 
Práce s dětmi mě lákala již na základní škole, proto jsem si vybrala střední školu s oborem sociální činnost,kde jsem i letos odmaturovala (2020). Po vystudovaní tohoto oboru se moje kompetence vztahují k práci s dětmi do 3 let nebo práci se seniory. Děti byly jasná volba. Absolvovala jsem praxi na základní škole jako asistent pedagoga, tak i v domově pro seniory jako pečovatelka. V minulém roce (2019) má praxe probíhala právě zde ve školce. Zkušenosti s dětmi jsem nasbírala v taneční skupině SympA, jako trenérka mažoretkového sportu,kterému se věnuji od 10ti let. S dětmi jezdím od svých 15ti let na tábory, workshopy nebo taneční vystoupení.
 
 
 

Klára Zuntová

Pedagog ve školce i jeslích
 
Renáta Zahradníková  Recepční
 
Studuji obor učitelství pro mateřské školy se zaměřením na tělesnou výchovu na Pedagogické fakultě UK v Praze. Před studiem VŠ, jsem navštěvovala francouzské gymnázium v Písku. Od 15 let pracuji s dětmi, spolupracovala jsem s dětským klubem v Písku, kde jsem organizovala sportovní a hudební aktivity pro děti. Ráda chodím do přírody, jezdím na běžkách, hraji beachvolejbal a maluji. Mluvím francouzsky a anglicky.
 
 
 
 

 
 

Renáta Zahradníková

Recepční a hospodářka
recepce@playwisely.cz, 724 384 080
 
Renáta Zahradníková  Recepční
 
Vystudovala jsem střední pedagogickou školu, obor učitelství pro mateřské školy. V tomto oboru jsem také po ukončení studia pracovala. Mám dvě děti, syna Petra a dceru Elišku. Při první mateřské dovolené jsem si dálkově rozšířila vzdělání o obor manikúra, které se také věnuji. Ve volném čase ráda chodím a jezdím na výlety, pracuji na zahrádce, v zimě lyžuji, mám ráda hudbu, divadlo.
 
 
 

Lenka Humlová

Recepční a hospodářka
lenka.humlova@playwisely.cz, 724 384 080
 
Lenka Humlová  Recepční
 
Vystudovala jsem oděvní školu. Mám dvě děti a po jejich narození jsem nastoupila do školky jako hospodářka a asistentka pro hlídání dětí. Pak jsem se dostala k současné práci na recepci Sportovní školky Play Wisely. V roce 2017 jsem absolvovala "seminář Montessori pedagogiky". Většinu svého volného času trávím se svými dětmi. Mám ráda hudbu, tanec a in-line brusle.